Vyberte si nejlepší úvěr na auto

Chcete si koupit nové auto, protože to staré již dosloužilo? Udělejte si radost ať už zbrusu novým autem, nebo ojetým. Hlavně si splňte konečně svůj dlouholetý sen. Ale možná se budete ptát, kde vzít na nové vozidlo dostatek finančních prostředků. Nabízí se dnes dvě možnosti – autoleasing či úvěr na auto. Pokud se rozhodnete pro úvěr na auto, stanete se ihned majitelem vozidla. Dokonce vám společnost Nejlepší autopůjčka poskytne až 300 000 Kč a s nulovou akontací. Zažádejte si u této společnosti o úvěr na auto online, stačí vyplnit jednoduchý formulář. O tom, zda vám je úvěr na auto schválen či nikoliv, vás bude společnost informovat do 30 minut.

Autoleasing je na ústupu

Druhou možností, jak můžete financovat nákup automobilu je takzvaný autoleasing. Tato možnost se od úvěru liší hlavně tím, že po dobu splácení je majitelem vozidla leasingová společnost, která autoleasing poskytuje. Pokud si myslíte, že je autoleasing určený pouze pro nová vozidla, pak jste na omylu. Autoleasing se poskytuje i na ojetá vozidla. Tento finanční produkt má v České republice krátkou historii, objevil se u nás teprve v roce 1989. V současnosti je autoleasing rozdělený na dvě kategorie – operativní a finanční. Ale dnes se hojně rozšířily spíše úvěry na auto, a tak ho využijte i vy.

Kde koupit auto svých snů?

Další otázkou, která se před vás postaví, je: „Kde auto koupit?“ Na území České republiky je spousta autobazarů, ale ne všechny se mohou pyšnit kvalitními službami.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *