Půjčte si mezi sebou!

V dnešní nelehké době je problém ukládat bokem nevyužité peněžní prostředky na horší časy. To, co se vydělá, to se také utratí na bydlení, stravu apod. Jenže, pokud se stane něco mimořádného a vy musíte nečekaně vynaložit ne malou sumu na pořízení třeba nové pračky, sporáku či na cokoli jiného, vzniká problém! Kde na to vzít? Do téhle situace se může dostat kdokoli z vás a není se ani čemu divit. Dnes to totiž opravdu není nic vyjímečného, ba naopak musí finanční problémy řešit stále více lidí. Řešení jistě nabízí půjčka. Jak to však s půjčkami je? Kde si vypůjčit?

O půjčky je možné požádat v bance. K tomu, aby vám však byla půjčka přiznána musíte splnit mnoho podmínek a mnohdy vám třeba ani nebude poskytnuta. Existuje však naprosto nový a ojedinělý systém, který funguje na bázi aukce půjček. Jedná se o přelomové a seriózní půjčování peněz. Aukce půjček je založena tom, že na jedné straně vystupují investoři a na druhé žadatelé o půjčku. Pokud si chcete o půjčku požádat, vy sami si stanovíte podmínky, za kterých jste si ochotni vypůjčit. To včetně úroku, zajištění apod. Poté čekáte na to,až se vám ozve některý z investorů.

Tento systém v podstatě spojuje lidi, kteří si chtějí vypůjčit a investory, kteří chtějí zhodnotit své volné peněžní prostředky formou této investice. Jde to, že se v systému zaregistrujete a zadáte své požadavky do aukce. Po této fázi pak sledujete nabídky investorů, ze kterých si můžete vybrat. Výhodou je to, že je aukce anonymní, nevystupujete zde tedy pod svými jmény, ale pod přezdívkou.  Další předností je možnost použít vypůjčené peníze na cokoli, což u bank právě nebývá. Úroky jsou již od 10% a nezahrnují žádné skryté poplatky. Nemusíte nikam volat na zpoplatněné linky, ke komunikaci můžete využít ICQ, Skype, Facebook. Jistě oceníte také to, že máte možnost splatit dluh  dříve a to zcela zdarma.

Navíc je možné skrze tento systém vyhrát nejrůznější ceny. Momentálně se jedná o soutěž iPhone, kterou můžete sledovat také na Facebooku pod PůjčmeSi. Prostřednictvím Facebooku lze samozřejmě zjišťovat vše potřebné, co vás zajímá. Neváhejte a využijte této půjčky již nyní. Zkuste to, uvidíte, jak je to snadné a výhodné!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *