Potřebujete výhodnou hypotéku?

Mít své peníze na stavbu rodinného domečku, rekonstrukci bytu, koupi stavebního pozemku, to má dnes jen málokdo. Většinou je třeba řešit nedostatek finančních prostředků hypotékou. Hypotéku dnes poskytuje mnoho finančních instuticí, každý však za jiných podmínek. Dovolte tedy představit hypotéku České spořitelny.

Hypotéka u České spořitelny je určena pro financování nemovitostí, které jsou určené k bydlení. Hypotéku získáte bez poplatků na vyřízení. Při vyřizování hypotéky vás bude zcela jistě zajímat úroková míra. V tomto případě nabízí Česká spořitelna úrokové zvýhodnění 0,3 %, přičemž je vám tato míra garantována po celou dobu splácení. Hypotéku je možné splácet dle toho, jak vám to bude vyhovovat. Je možné změnit výši splácet, požádat o odklad splátek či přerušení splácení. Zároveň je také důležité, kolik finančních prostředků můžete získat. Jistě vás potěší, že je možné požádat o hypotéku až do 100 % hodnoty zastavené nemovitosti. Pokud potřebujete vaši nemovitost ocenit, nabízí se vám on-line ocenění zdarma.

Při vyřizování hypotéky je třeba uvést, na jaké účely půjčené prostředky použijete. Hypotéka se může používat na koupi nemovitosti. Tím se rozumí rodinný dům, pozemek, byt apod. Dále pak na koupi chaty či chalupy, bytu či domu určeného pronájmu, na stavební úpravy, jako je rekonstrukce, přístavba, stavba, nástavba nebo také na splácení dříve poskytnutých úvěrů na nemovitost a na další povolené účely.

Hypotéku je možné splácet až 30 let, na době je možné se dohodnout. Výše splátek je odvozena od doby splácení dle aktuálních úrokých sazeb. Česká spořitelna nabízí svým klientům vždy nízké úrokové sazby. V případě, že budete chtít úvěr částečně či zcela splatit dříve, je to možné a to bez jakékoliv sankce k datu změny úrokové sazby.

Více informací ohledně hypotéky u České spořitelny můžete získat na oficiálních stránkách této instituce. Skrze internet je možné o hypotéku požádat, či si sjednat schůzku.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *