Operativní leasing – dlouhodobý pronájem bez jakýchkoliv rizik

Plánujete si zakoupit nový automobil, který chcete využívat k podnikání? K pořízení nového vozu potřebujete buď vlastní finanční prostředky a pokud je nemáte, existuje několik dalších způsobů financování. Můžete si na automobil vypůjčit nebo jej pořídit na leasing. Co takhle využít operativní leasing, který funguje na principu dlouhodobého pronájmu vozu za měsíční splátky?

Operativní leasing vám umožní využívat vozidla bez jakýchkoliv rizik spojených s financováním a provozem. K dispozici vám bude průběžná obnova automobilů, aniž byste potřebovali vlastní finance. Operativní leasing není finanční leasing. Liší se zejména tím, že vozidlo zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti i po skončení smlouvy. Výše splátek je tak určena rozdílem mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou automobilu. Zaplatíte pouze reálnou amortizovanou část ceny vozu. Pro výpočet splátky je důležitý i počet km, kolik s daným autem najezdíte.

Tento leasing automobilů je využíván především živnostníky a společnostmi. Výše měsíčních splátek lze totiž v plné výši daňově odečíst. Nepotřebujete taktéž žádnou akontaci. Leasingové společnosti navíc dále poskytují velkoodběratelské slevy, které pak mají vliv na nižší měsíční splátky. Vozidlo zůstává majetkem leasingové společnosti a tudíž ušetříte na zaměstnání osob, které by se museli starat o servis, STK, zajištění náhradních vozů apod.

Operativní leasing nabízí společnost Hertz Lease, která spravuje vozový park mnoha významným společnostem po celém světě. Zde si můžete operativní leasing vyjednat za velmi výhodných podmínek v nejvyšší možné kvalitě. Zajistí vám komplexní servis a vy jen budete moci využívat automobil nebo více vozů bez starostí.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *