Když potřebujete rychle peníze, pomůže půjčka před výplatou

Máte do výplaty daleko, ale už se vám došly i naspořené rezervy? Potřebujete si půjčit rychle a snadno peníze a zalepit tak mezeru mezi nedostatkem peněžních prostředků a další výplatou? Pak se vám nabízí takzvaná půjčka před výplatou, kterou můžete znát i jako SMS půjčka. Pojďme se podívat na její vlastnosti a výhody.

Jak už samotný název napovídá, SMS půjčku si můžete sjednat prostřednictvím textové zprávy SMS. Další možností, jak si o půjčku požádat, je přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat jej společnosti ke zpracování a vyčkat na její vyjádření.

Tato půjčka je poskytována zpravidla na menší částky (od 1 000 Kč do 10 000 Kč). Cílem je uspokojit potřeby před výplatou, a tak příliš vysoké částky nepotřebujete. Tyto půjčky jsou splatné od několika dnů, většinou do 30, ale tato vlastnost závisí na konkrétní nebankovní společnosti. Jelikož je tedy splatnost udávána ve dnech, nelze zde platit úroky. Nebankovní společnosti si tedy účtují pouze předem dané poplatky, jejichž výše se odvíjí od výše půjčené částky.

Na www.wikipedia.cz je SMS půjčka charakterizována jako finská půjčka, protože právě z této země se tento druh půjčky k nám rozšířil.

Většinou se jedná o neúčelové půjčky, a tak můžete peněžní prostředky využít prakticky na cokoliv. Často nemusíte předkládat ani potvrzení o příjmu, nepotřebujete ručitele, ani zastavovat majetek. To jsou hlavní výhody půjčky před výplatou.

Pokud si ale potřebujete půjčit větší obnos peněz a koupit si například auto, nebo si vybavit domácnost, pak půjčka před výplatou není ideální volbou. Na trhu jsou různé nebankovní společnosti. Finanční trh je rozmanitý, a tak si určitě vyberete úvěrový produkt, který vám bude vyhovovat po všech stránkách.

Obraťte se na nebankovní společnosti, které po vás nevyžadují taková kritéria jako banky. Vyhnete se také zbytečnému papírování.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *