Když je nouze nejvyšší

hypotéka bez registru

Zatímco s penězi je život docela snadný, bez těchto to není vůbec lehké. Protože jak všichni dobře víme, pořídí si ten, kdo má dostatek finančních prostředků, kdekoliv a od kohokoliv vše, co si jenom umane, co potřebuje nebo chce, zatímco tomu, kdo žije v nedostatku, dá jen zřídkakdy někdo něco zadarmo.

Jenže i ti, jimž se právě nevede, musí nějak žít. A když tito nemají tolik prostředků, kolik by jich potřebovali, musí zkrátka hledat řešení, jak podobné problémy překonat. Což může být zvládnuto vyšším pracovním nasazením, alternativním řešením toho, co si nelze koupit, úsporami nebo půjčkami.

Když všechna řešení, jež jsou v kompetenci dotyčného člověka, selžou, je to půjčka, co mu může pomoci. Může, ale také nemusí. Protože nestačí o tuto jenom projevit zájem. Je třeba i zjistit, která půjčka by byla finančně a jinak dost atraktivní a vlastně i dostupná. Ono totiž není nikdy jisté, že bude půjčka pomocníkem, respektive že se ji vůbec podaří získat.

hypotéka bez dokládání příjmů

Žadatel v problémech tak často sází na nebankovní hypotéky. U těch je totiž jisté, že zde někdo takový uspěje i v případě, že není rozhodně žádným ideálním žadatelem. Naději tu totiž mají i ti, kdo neoplývají vysokými příjmy, jimž zato přebývají dejme tomu exekuce nebo nějaké negativní záznamy v registrech dlužníků. Zde se totiž za půjčené finanční prostředky neručí ani vysokými výdělky, ani neposkvrněnou pověstí, ale zastavenou nemovitostí. Jež umožňuje omezit prověřování žadatelů a kladení si podmínek na nejnižší možnou míru.

A tak se tu nabízí třeba i hypotéka bez registru nebo hypotéka bez dokládání příjmů. Což jenom potvrzuje to právě zmíněné.

Jistě, i zde je potřeba vědět, zda bude dlužník schopen a ochoten splácet, ale díky oné zástavě je to v podstatě jisté. Vždyť kdo by si dobrovolně půjčil sedmdesát procent odhadní ceny oné svojí nemovitosti a pak o ni přišel kvůli nesplácení, že?

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *