Jak na levné povinné ručení pro rok 2012?

Povinné ručení představuje zákonem stanovené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. V případě nehody, kterou způsobíte vy, ať už se jedná o škody na majetku, zdraví či jiné ztráty, pojišťovna za vás zmíněné škody uhradí. Povinné ručení se obvykle platí čtvrtletně, nemusí tomu tak být, ale většinou se jedná o standardní úhradu. Každý čtvrt rok je tedy třeba pojištění vozidel zaplatit. A že se mnohdy nejedná o přívětivé částky, na tom se jistě shodneme.

Proč tedy neuděláte krok správným směrem a nenajdete si levnější a výhodnější povinné ručení? Pojištění vozidel poskytuje spousta pojišťoven a institucí a jelikož je to povinný produkt pro všechny řidiče, existují značné rozdíly mezi jednotlivými pojišťovnami. Částky za povinné ručení se tedy liší, navíc jsou v něm zahrnuty různé bonusy a slevy, které jsou závislé na místě bydliště, věku řidiče, objemu motoru vozidla apod.

K získání co nejvýhodnější nabídky na povinné ručení využijte online srovnávače povinného ručení. Smyslem je jednoznačně zjistit, které pojištění vozidel je právě pro vás to nejlepší a nejlevnější. Princip je takový, že je možné pomocí on-line kalkulačky srovnat nabídky desítek pojišťoven. Ceny jsou vždy aktuální a takové, které jsou zrovna na trhu. Povinné ručení srovnání vám výběrem správné pojišťovny zaručí získání úspory až několik tisíc ročně.

Využít srovnávače je velmi výhodné, protože fungují na podobném principu jako velkoobchod. Od pojišťoven získají vždy lepší ceny, než běžný klient. Zároveň nemají srovnávače takové náklady na provoz, proto si mohou dovolit nabízet levnější povinné ručení. Práce s online kalkulačkou je zcela jednoduchá. Nejprve je třeba vyplnit údaje o řidiči a údaje o automobilu. To stačí a během chvilky získáte všechny nabídky na levné povinné ručení 2012, ze kterých si můžete vybrat. Pojištění můžete ihned uzavřít, po vašem emailu dostanete zelenou kartu spolu se smlouvou přímo domů.

Záleží tedy na vás, jakou pojišťovnu si vyberete, ať už je to Česká pojišťovna, ČSOB nebo třeba Generali pojišťovna. Ověřte, kde nabízí levné povinné ručení a sjednejte si jej, aby jste platili méně.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *