Hypotéka na pozemek

nebankovní hypotéka

Bydlení, vlastní domácnost, koupě staršího domu nebo nového bytu, rekonstrukce nebo novostavba. To jsou zřejmě slova, kterými se bude zabývat vaše myšlení, když budete přemýšlet o vlastním bydlení. Co si zvolíte právě Vy? Co bude vaší prioritou? Poslední dobou je opět hodně v kurzu novostavba. Pořídit si vlastní dům chce vysoké procento populace. Mít vlastní obydlí je stále pro mnohé z nás prioritou číslo jedna. V poslední době se totiž lidé uchylují více do vesnic a do menších měst, než aby zůstávali ve velkoměstech nebo velkých aglomeracích kde je rušno, velký hluk a třeba i špatné životní podmínky z hlediska smogové situace, která se každým rokem zhoršuje. Někteří volí bydlení v těchto lokalitách a velkoměstech, protože zde naopak mají vše při ruce, jiní chtějí mít vlastní soukromý domeček. Pokud plánujete stavbu nového obydlí, je to jistě krok správným směrem. Teď už se stačí jenom rozhodnout, najít vhodný pozemek a mít peníze, aby to všechno vyšlo, abyste své sny mohli zrealizovat a dát jim konkrétní hmatatelnou podobu. 

Začínáme tím nejdůležitějším

Základním kamenem úrazu, na který zřejmě narazíte jako první, ještě předtím, než vůbec kopnete do země, bude pozemek. Kde vzít peníze na jeho koupi? Nebo jak ručit pozemkem? Jaké jsou v tomto ohledu možnosti? Hypotéka na pozemek je samozřejmě možná. Naše společnost ji poskytuje za velmi výhodných podmínek. Ručit můžete jinou nemovitostí, ale dají se domluvit i další podmínky. Samozřejmě s nízkou úrokovou sazbou a nízkou splátkou, abyste do budoucna neměli problém měsíční splátky splácet. Dobu splácení můžeme nastavit až na 30 let. 

Využít můžete i jiné financování například nebankovní hypotéku, která je určená běžným spotřebitelům. S penězi můžete naložit podle libosti, takže se jistě šikne nízký úrok a dlouhá doba splatnosti. Díky tomu si třeba budete moci dům vybavit podle vlastních představ.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *